Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Глава Міноборони Канади розповів про важливість місії в Україні

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

Глава Міноборони Канади розповів про важливість місії в Україні
Хардж Сінгх Саджан

Хардж Сінгх Саджан

Військова місія в Україні наразі є найважливішим внеском Канади в процес стримування Росії від подальшого вторгнення, підкреслив Хардж Саджан, міністр оборони Канади, під час свого візиту в Україну.

«Навчання – це найважливіше, що ми зараз можемо запропонувати. У нинішніх умовах тренувальна місія – це найкращий спосіб стримування агресії РФ, яким ми можемо допомогти Україні», – вважає Саджан. Міністр також підкреслив, що тема надання Україні летальної зброї не порушувалася під час зустрічей. Він додав, що був вражений високим професіоналізмом українських військових. «Я був вражений рівнем підготовки українських підрозділів. Втім, досвід, який ми як нація, яка багато знає про бойові дії, можемо передати, є дуже важливим для людей, які опиняться на фронті», – підкреслив глава оборонного відомства.

За його словами, канадські інструктори постійно підлаштовують тренування під нові запити і потреби, зокрема в навчання були введені курси з медичної допомоги. «Українці високо оцінили це. В кінці заняття наші тренера передали кожному українському бійцю медичні набори, які їм стануть у пригоді на передовій», – підкреслив Саджан.

Нагадаємо, на цьому тижні міністр оборони Канади відвідав Україну, де зустрівся зі Степаном Полтораком і навідався до канадських інструкторів на полігон в Яворові.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply