Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Гіркий досвід Солсбері міг повторитися у США

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

Гіркий досвід Солсбері міг повторитися у США

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у четвер, 26 квітня, розповідає, що вислані із Сполучених Штатів працівники російських представництв стежили за біженцями з Росії. Під прикриттям дипломатичних паспортів діяли працівники спецслужб. Вони намагалися розшукати тих утікачів з Росії, що розглядаються Кремлем як зрадники чи вороги.

Наприклад, російські агенти цікавилися колишнім росіянином, який за спеціальною програмою ЦРУ отримав документи на інше ім’я і перебував під захистом американських спецслужб. Телерадіокомпанія CNN отримала цю інформацію від американських офіційних осіб. Таким чином  можна припустити, що російська влада мала недобрі наміри щодо щодо конкретних людей, кі знайшли притулок у США.

Тривога у цьому випадку цілком виправдана. А після замаху в англійському місті Солсбері на колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньку вона ще більше посилилася. Британські та американські експерти застерігають, що російське керівництво, судячи з усього, розглядає політичні вбивства на території західних країн як прийнятний спосіб дій.

Світлина AFP: міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрічається з російськими дипломатичними працівниками, висланими з країн Заходу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply