Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Гімн окупантів слухати не стали

Автор:

|

Січень 30, 2017

|

Рубрика:

Гімн окупантів слухати не стали

Про цей цілком зрозумілий прояв настрою українських спортсменів інтернет-портали повідомили 30 січня. А сама незвична подія сталася напередодні у польському місті Душнікі-Здруй, де завершувався Чемпіонат Європи з біатлону. У класичній змішаній естафеті збірна України зайняла третє призове місце, поступившись квартетам Росії та Норвегії.

За добре відомою традицією церемонії нагородження, після вручення медалей почали  піднімати державні прапори команд-призерів. Далі пролунали перші акорди гімну Російської Федерації, оскільки її спортсмени зайняли перше місце, і практично одразу четвірка українських біатлоністів пішла з п’єдесталу пошани. Незрозуміло чому, але за нашими попрямували й росіяни. Норвежці теж не стали затримуватися. Під час телевізійної трансляції чулося схвальне реагування публіки на таку, в чомусь навіть кумедну ситуацію. Мабуть, розгубився й оператор, у чиї обов’язки входило увімкнути музику, бо вона на якийсь час перервалася.

Російський коментатор доволі незграбно намагався пояснити усе технічною похибкою. Але сумнівно, щоб хтось йому повірив. Це у Кремлі в них сидить головна помилка. То ж хай її виправляють, бо ставлення до агресорів у цивілізованому світі завжди негативне.

Світлина: п’єдестал пошани після змішаної естафети, перед тим, як його покинула команда України, а за нею й решта призерів.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply