Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Хід у відповідь Юлії Тимошенко

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Хід у відповідь Юлії Тимошенко

Як ми вже повідомляли, 11 квітня на прес-конференції з нагоди завершення першого року роботи кабінету міністрів Володимира Гройсмана, сам прем’єр дозволив собі доволі колючий жарт на адресу Юлії Тимошенко. Мовляв, якщо український «Нафтогаз»  програє у Стокгольмському арбітражі російському «Газпрому», то доведеться передати Юлію Володимирівну Росії замість грошей.

Знаючи характер лідерки партії «Батьківщина», можна було не сумніватися, що вона завдасть потужного словесного удару у відповідь. Так і сталося. У четвер, 13 квітня, інтернет-видання «Українська правда» оприлюднило цитату з інтерв’ю Юлії Тимошенко телеканалу ZIK. У тексті є певні відхилення від канонів української мови, але від цього він стає лише більш дошкульним: «Такими висловлюваннями Гройсман нагадує упаковочну плівку з пупиришками… Діти, коли хочуть погратися, давлять ці пупиришки, вони лопають гучно. От для мене це образ Гройсмана. Це така пупиришка, на яку можна натиснути, вона вибухає і на цьому все».

Що найцікавіше, ці слова можна з повним правом застосувати не до однієї сотні українських політиків.

About Author

news

  • Cvoboda

    После многочисленных выпадов в адрес Юлии Тимошенко, которые позволял себе в последнее время наш удалой премьер-министр, удивляться чему-либо уже трудно. Разве что тому, какие все же «четкие» мужики обитают в наших верхах, дерзкие такие ковбои — пока за ними с «повесткой» о подозрении не придут.» — Обком.
    Одразу відчувається, що свої «університети» Гройсман проходив на вінницьких базарах: знає , що по чому, коли оцінив Ю.Тимошенко у 3 мільярда доларів за «стокгольмськими» цінами, бо йому самому-гріш ціна у базарний день, у порівнянні з Ю.В.