Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Геть від Росії через «Північні ворота»

Автор:

|

Лютий 03, 2017

|

Рубрика:

Геть від Росії через «Північні ворота»

Проект газопроводу з такою назвою Польща представила наприкінці минулого року. Його мета – налагодити транспортування газу з норвезького шельфу через Данію. І ось 3 лютого ця тема знову з’явилася в інформаційному просторі. Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повідомила на своїй facebook-сторінці, що Польща перейшла до активних дій. У чому вони полягають, на жаль, не уточнено, але для нас набагато важливіший ось цей висновок: «Польська ініціатива корисна і для України – через Польщу ми зможемо отримати доступ до того ж норвезького газу, а також до скрапленого газу через польський термінал на Балтиці».

Зрозуміло, що такі проекти коштують дуже дорого і їх реалізація триває роками. Але те, що з’явилася реальна надія отримати доступ до норвезького газу означає у перспективі звільнення від ненависного російського «Газпрому».

За даними різних експертних організацій, Норвегія перебуває на 6 – 7 місці у числі найбільших газовидобувних країн і отримує за рік з надр понад 100 мільярдів кубометрів газу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply