Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Херсонщина: незбагненна смерть офіцера поліції

Автор:

|

Квітень 30, 2018

|

Рубрика:

Херсонщина: незбагненна смерть офіцера поліції

Про її розслідування розповідає у понеділок, 30 квітня, інтернет-газета «Українська правда». Кримінальне провадження відкрито за статтею «умисне вбивство», але з позначкою «самогубство». Хоча жодної інформації про причини можливого суїциду слідство наразі не має. Передсмертної записки не знайшли.

Порівняно недавно, 14 грудня минулого року, особовому складу Горностаївського відділення поліції Херсонської області був представлений новий керівник – підполковник Руслан Бабіч. Позавчора, 28 квітня, він перестав виходити на зв’язок, а в неділю його знайшли вдома повішеним на зв’язці з двох ременів.

За словами начальника відділу комунікацій обласного управління поліції Ірини Атаманенко, їй не відомо, щоб у покійного були якійсь конфлікти з керівництвом. Таємнича смерть не пов’язана і зі справами, які розслідувалися у райвідділку. Останнім часом у районі не зафіксовано злочинів, розслідування яких становило б ризики для правоохоронців.

Головний консультант начальника облуправління Нацполіції у Херсонській області Олена Ренкас характеризує Руслана Бабіча тільки позитивно. Нічого не чула про якихось його недоброзичливців чи проблеми у сім’ї. Скорботною новиною шокована: «Зараз ніхто з херсонських колег Руслана не знає, що спонукало його на цей крок. Я була знайома з ним не один рік. Його дружина, Тетяна, яка теж працює у поліції, була моєю однокурсницею під час навчання у виші. Руслан – урівноважена людина, яка не мала жодної схильності до будь-яких крайнощів».

І все ж, головна версія слідства – офіцер скоїв самогубство.

Світлина: Руслан Бабіч (праворуч).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply