Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Генпрокурор вчить скаржитися Олега Ляшка

Автор:

|

Листопад 18, 2016

|

Рубрика:

Генпрокурор вчить скаржитися Олега Ляшка

1118___02-2

Вже впродовж кількох днів очільник Радикальної партії імені самого себе у некоректній та образливій формі висловлюється про лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко, яку звинувачує у співпраці з Кремлем та спробі використати народного депутата Юрія Шухевича для ініціювання відставки Петра Порошенка. У п’ятницю, 18 листопада, у Києві провели спільну прес-конференцію голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак та генеральний прокурор Юрій Луценко. Отож журналісти попросили їх прокоментувати гучні заяви одних народних депутатів про співпрацю з ворогом інших. Цитуємо відповіді.

Юрій Луценко: «Як тільки Олег Ляшко сформулює свої звинувачення в юридично прийнятній термінології, ми розглянемо будь-які його заяви, як і заяви будь-яких інших громадян. До того часу все це залишається політичним піаром, у притаманному Олегу Валерійовичу стилі».

Василь Грицак: «У нас є документ для “опера”-початківця. І коли він документує якийсь злочин, про готування чи скоєння злочину і опитує людину, він починає з елементарних питань: де, коли, від кого, за яких обставин, що саме стало відомо. І якщо почати задавати ці питання багатьом депутатам, то вони часто відмовляються на цю тему просто навіть говорити. От я знаю – і все».

Та ні, таки не все! Бо коли політики обпльовують один одного, то обпльованою у підсумку виявляється уся наша держава. А користь отримує країна-агресор, чия пропаганда одразу тиражує усі гучні звинувачення. Тому такого роду «політичний піар» є роботою для прокуратури та СБУ на предмет завдання шкоди національним інтересам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply