Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Генконсула Молдови у Стамбулі заарештували

Автор:

|

Листопад 19, 2016

|

Рубрика:

Генконсула Молдови у Стамбулі заарештували

1119___06-2

За рішенням Буюканського суду Кишинева наступні 30 днів В’ячеслав Філіп перебуватиме в слідчому ізоляторі. Затримали його представники Служби інформації та безпеки (СІБ) у Кишинівському аеропорту. Дипломата підозрюють у корупційних діях щодо видачі документів на проживання іноземним громадянам, повідомляє 19 листопада сайт «Sputnik» з посиланням на прес-секретаря Генпрокуратури Молдови.

Спершу справа не стосувалася самого пана Філіпа. Прокурор Кишинева та представники СІБу вистежували афери, де кілька іноземців вимагали гроші у своїх співвітчизників за допомогу в оформленні документів на перебування у Молдові. Упродовж слідства з’ясували, що участь тут бере і консульство республіки у Стамбулі. За словами очільника СІБу Михая Балана, у корупції підозрюють не лише Генконсула, а й усіх його підлеглих. Від додав, що така діяльність могла допомогти проникнути в країну певному терористичному контингенту.

Зазначимо, за даними Transparency International, міжнародної організації з протидії корупції, Молдова торік зайняла 103 місце за рівнем корупції. Україна – 130.

Світлини: Sputnik/Мирослав Ротар, 112.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply