Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Генеральний секретар ОБСЄ побував на Донбасі

Автор:

|

Липень 28, 2018

|

Рубрика:

Генеральний секретар ОБСЄ побував на Донбасі

Оприлюднене у суботу, 28 липня, зведення із зони бойових дій інформує про стабільно високу активність ворога. Упродовж минулої доби українські позиції було обстріляно 34 рази. При цьому двічі застосовувалося важке озброєння.

Поблизу Водяного окупанти вели вогонь із 82-міліметрових мінометів, а  у районі Лебединського додали до них ще й 120-міліметрові. Окрім того з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї були обстріляні захисники Кримського, Жовтого, Новотошківського, Золотого, Майорська, Мар’їнки, Авдіївки, Новомихайлівки, Красногорівки, Лебединського, Гнутового, Широкиного, Павлополя та Водяного. Як і день перед тим надійшла скорботна звістка – загинув військовослужбовець Об’єднаних сил.

За даними розвідки минулої доби убиті 2 бойовики, ще 5 отримали поранення.

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) розповідає також про ще одну подію учорашнього дня – на Донбасі з робочим візитом перебував Генеральний секретар Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) Томас Гремінгер. У тому числі він відвідав контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ) «Майорське».

Світлина: Томас Гремінгер спілкується з громадянами, що перетинають лінію зіткнення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply