Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Генерала Володимира Заману відправили під варту

Автор:

|

Лютий 26, 2019

|

Рубрика:

Генерала Володимира Заману відправили під варту

Таке рішення у вівторок, 26 лютого, прийняв Печерський районний суд Києва. Згідно з прийнятою ухвалою, колишній начальник Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) генерал-полковник Володимир Замана заарештований до 27 березня. Його підозрюють у державній зраді. Інкримінована стаття не передбачає можливості звільнення під заставу.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у мережі «Facebook» твердить про заарештованого, що «в період 2012-2014 років він особисто скоротив склад ЗСУ більше, ніж передбачалося Законом, розформував 70 військових частин і з’єднань, в тому числі – зенітні ракетні бригади і дивізіони, 19 авіаційних частин, а бригаду тактичної авіації звів до ескадрильї». Сказано також про «знищення військових комісаріатів, що заблокувало мобілізацію в 2014 році», а тодішня військова реформа, начебто фактично готувала анексію Криму і так званої «Новоросії».

Екс-керівник Генштабу наголосив, що як військовослужбовець із понад 36-річним стажем розуміє, які серйозні обвинувачення йому висунуто, однак текст підозри охарактеризував як «фабрикування фактів і наклеп». За його словами, свідків, на чиї покази посилається слідство, свого часу він звільнив «через неналежне виконання посадових обов’язків».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply