Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Генерал, що детально вивчав війну в Україні

Автор:

|

Лютий 21, 2017

|

Рубрика:

Генерал, що детально вивчав війну в Україні

І він став новим радником Дональда Трампа з національної безпеки. Генерал-лейтенант Герберт Реймонд Макмастер відомий тим, що неодноразово пропонував бути готовим до можливого протистояння із Москвою. Зокрема, за його словами, філософія стримування Росії зазнала провалу, що доводить приклади України. Про це повідомляє 21 лютого «Голос Америки».

Сам генерал неодноразово пропонував посилювати передові рубежі американської армії – щоб ворог вже при наступі зазнав серйозних втрат. Його військова філософія базується на завданні значної шкоди агресору не лише на етапі контрудару, а в ході оборони передових ліній. «Зараз ми усвідомили загрозу з боку Росії, яка до останнього часу вела обмежені війни з чітко визначеною метою: анексувала Крим, вдерлась в Україну (і все це з нульовими для себе втратами), консолідувала набуті території, і при цьому нашу реакцію на це подає, як агресивну», – заявляв пан Макмастер, який детально вивчав війну в Україні.

Окрім цього, новий радник президента США вимагає наростити потужність американської армії та звертає увагу на агресивність Росії у кіберпросторі та радіопросторі.

Зазначимо, нове призначення американська громадськість сприйняла схвально. Як критики, так і прихильники Дональда Трампа вважають Герберта Реймонда Макмастера професіоналом з відмінною репутацією.

Світлини: AP, Getty Images.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply