Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

«Газпром» забув, що має активи в Україні?

Автор:

|

Березень 07, 2018

|

Рубрика:

«Газпром» забув, що має активи в Україні?

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у середу, 7 березня, заявив: «Позиція України у ситуації з «Газпромом» має бути жорсткою і послідовною. «Газпром» має виконувати вердикт Стокгольмського арбітражу і так само виконувати вимогу антимонопольного органу України та рішення українських судів». Глава Уряду також закликав усі повноважні органи держави об’єднати зусилля і змусити «Газпром» виконувати усі свої зобов’язання, а за їх невиконання російський монополіст повинен нести жорстку відповідальність.

Цього ж дня також стало відомо, що розпочато опис та арешт активів, які належать «Газпрому» в Україні. Провадження у цій справі веде департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції на основі рішення суду про стягнення з «Газпрому» в держбюджет України майже 172 мільярдів гривень (майже $6,6 мільярда).

Нагадаємо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги «Нафтогазу України» щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту. Російський монополіст це рішення виконувати відмовляється.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply