Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Газ для українців знову подорожчає

Автор:

|

Жовтень 19, 2018

|

Рубрика:

Газ для українців знову подорожчає

З цього приводу у п’ятницю, 19  жовтня, було скликано екстрене засідання уряду України. На ньому Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5 відсотка. Названо і конкретні цифри – з 1 листопада ціна на газ для газопостачальних компаній складе 8550 гривень ($303,41) за тисячу кубометрів.

Володимир Гройсман пояснив, про що йдеться – якщо не вирішиться питання щодо ціни на газ, то може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом. А це призведе до дефолту в країні. «Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс», – наголосив очільник уряду.

Станом на сьогодні ціна кубометра газу для населення становить 6,96 гривні (майже $0,25). Якщо порівняти цей тариф з новою ціною, то підвищення становить 22,9%. А це на 0,6 відсотка менше, ніж озвучив Володимир Гройсман. Втім, навіть якщо тут допущено помилка у розрахунках, то для пересічного українця це вже нічого не вирішує.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply