Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Харків’янин коректує список одеситів

Автор:

|

Травень 13, 2016

|

Рубрика:

Харків’янин коректує список одеситів

MICT_n__16-05-13__08_Рабінович

У фракції «Опозиційного блоку» з’явився свій опозиціонер. І не хто-небудь, а той, кого вважали неформальним лідером партії – Вадим Рабінович. Успішний бізнесмен і громадський діяч, медіа-магнат і колишній президент футбольного клубу «Арсенал» раптом заявив, що виходить з фракції.

Озвучений мотив (потрібно більше радикальності, блок на став справжньою опозицією) колеги не визнали за серйозний. А народний депутат Микола Скорик взагалі висловився категорично: «Рабінович, як відомо, давно шукав способи співпраці з владою і тепер, схоже, знайшов з нею спільну мову».

Таке звинувачення Вадима Рабіновича обурило і він написав у мережі Facebook гнівну відповідь: «Це я голосував за відставку Яценюка – на відміну від вас. Це я голосував за зняття Шокіна на відміну від вас! Миколо, з глибоким сумом хочу сказати: я викреслюю вас із списку порядних людей і одеситів – так в Одесі не роблять!» Що стосується порядних людей, то це поняття відносне, тут кожен вільний чинити, як заманеться. А от чи вправі пан Рабінович втручатися до списку одеситів? Адже сам, як видно з його офіційної біографії, народився в Одесі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply