Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Хабарництво у Генеральній прокуратурі України

Автор:

|

Жовтень 05, 2018

|

Рубрика:

Хабарництво у Генеральній прокуратурі України

Сенсаційну новину розміщено під вечір у п’ятницю, 5 жовтня, на сайті Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Цього дня його детективи викрили на отриманні неправомірної вигоди в розмірі $15 тисяч прокурора Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України.

Як встановило слідство, посадовець вимагав $20 тисяч за укладення угоди про визнання винуватості з двома особами, підозрюваними у вчиненні злочину, на умовах призначення покарання та звільнення від його відбування з випробуванням. У разі відмови від такої «пропозиції» старший групи прокурорів погрожував підозрюваним ймовірним позбавленням волі на строк 11-12 років. Зловмисника викрито «на гарячому» при отриманні завдатку перед скеруванням до суду укладених між ним, як прокурором, та підозрюваними угод про визнання винуватості.

Під час обшуків детективи НАБУ виявили отримані $15 тисяч.

Втім, за Конституцією України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено вироком суду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply