Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

ФСБ нібито знову знайшла у Криму диверсантів

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

ФСБ нібито знову знайшла у Криму диверсантів

1110___03-1

Цього разу ними також називають групу розвідки від Міністерства оборони України. Центр громадських зв’язків ФСБ Росії у четвер, 10 листопада, так прямо і заявив: «Федеральною службою безпеки РФ 9 листопада 2016 року в місті Севастополі затримано членів диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України, які планували вчинення диверсійних акцій на об’єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим». Далі, як і рекомендує теорія дезінформації, йдуть характерні деталі. Отож, затримані провезли на півострів велику кількість вибухівки та зброї з боєприпасами. У них також виручили карти-схеми, де мали б відбутись диверсії.

У Міноборони України вважають брехливою інформацію про діяльність розвідників на території Криму. Андрій Лисенко, речник з питань АТО, зазначає: «В реальності ніяких диверсантів ФСБ не затримувала, оскільки їх в Криму і Севастополі немає». За його словами, таким чином російська спецслужба вводить в оману усіх, намагаючись показати ефективність своєї роботи. Хоча насправді демонструє дещо інше. Полковник Антрій Лисенко з цього приводу чітко сказав, що ФСБ перетворилася на «фабрику брехні». Зазначимо, російська спецслужба вже не вперше звинувачує Україну в підготовці терактів. Ще влітку вона начебто викрила групу диверсантів у Криму. Тоді затримали Євгена Панова, якого, за думкою його брата, викрали із Запорізької області та вивезли до Криму. Генштаб Збройних Сил України та Президент Петро Порошенко вважали ці події провокацією.

Світлини: Хакер, УНІАН (архівні фото).

About Author

news

  • Читач

    У Росії повертаються сталінські часи. Коли влада тисячами виявляла ворожиг шпигунів, деверсантів, та сіб готуючих напад на перших осіб держави. У росіян чим гірший економічний стан тим більше має бути ворогів.