Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Фронт оборонної підтримки України відкрито!

Автор:

|

Березень 02, 2018

|

Рубрика:

Фронт оборонної підтримки України відкрито!

Про це у п’ятницю, 2 березня, написав на своїй сторінці у мережі Facebook Президент Петро Порошенко. Йдеться про отримання американських переносних протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

Наводимо фрагмент тексту повідомлення глави держави: «Згідно з моїми домовленостями з американським керівництвом та завдяки двопартійній підтримці Конгресу це стає реальністю. Фронт міжнародної оборонної підтримки України відкрито!»

Україна купить 210 ракет та 37 командно-пускових установок до них. Окрім того до пакету входить підготовка техніки до використання, технічна допомога з боку уряду США та військового підрядника, транспортування, навчання, інші пов’язані з цим логістичні елементи та програмна підтримка. Про це сказано у заяві, що оприлюднена на сайті Агенції з питань співпраці у галузі оборони та безпеки (Defense Security Cooperation Agency).

«Ця зброя в руках українських військових стане додатковим стримуючим аргументом проти російської агресії на Донбасі», – наголосив Петро Порошенко і подякував президенту США Дональду Трампу та всій команді підтримки України «за важливе історичне рішення».

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply