Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

ФРН звітує про затриманих нелегальних мігрантів

Автор:

|

Січень 28, 2019

|

Рубрика:

ФРН звітує про затриманих нелегальних мігрантів

Німецька газета «Rheinische Post» оприлюднила у понеділок, 28 січня, витяги із поліцейського зведення на цю тему. Як сказано у документі, правоохоронні органи у 2018 році затримали в автобусах і поїздах на території країни понад 14 тисяч осіб, які незаконно перебували у ФРН.

Більшість порушників становлять громадяни Афганістану і Нігерії. Торік з січня по листопад на залізничному транспорті було затримано 7943 нелегалів, в автобусах далекого прямування – 6066. Тепер влада Німеччини планує проводити автобусні перевірки більш ретельно. Це пов’язано з недавнім рішенням Європейського суду в Люксембурзі. Цей суд в експертному висновку для Федерального адміністративного суду ФРН встановив, що Шенгенський кодекс про кордони забороняє компаніям, які відповідають за перевезення в автобусах далекого прямування, здійснювати паспортний контроль їх пасажирів.

У 2018 році в Німеччині також зросло число депортацій біженців в інші країни Євросоюзу. З січня по кінець листопада з ФРН були вислані 8658 нелегальних мігрантів.

Архівна світлина: поліцейська перевірка документів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply