Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

ФРН оновить парк урядових літаків

Автор:

|

Лютий 01, 2019

|

Рубрика:

ФРН оновить парк урядових літаків

Інтернет-видання «Spiegel Online» пише у п’ятницю, 1 лютого, що німецьке Міністерство оборони оголосило про намір замінити літаки, які обслуговують високопосадовців країни. Ще цього року безпосередньо у виробника планують придбати далекомагістральний повітряний лайнер A350. Вартість машини становить 150 мільйонів євро (понад $193 мільйони).

Згодом закуплять ще три A350, які прийдуть на зміну майже двадцятирічним А340 «Конрад Аденауер» і «Теодор Хойс», купленим у 2009 році у авіакомпанії «Lufthansa» і переобладнаним для потреб уряду. У міністерстві впевнені, що нові лайнери будуть більш надійні, ніж їх попередники.

Федеральний канцлер Анґела Меркель доручила вирішити питання з модернізацією парку урядових літаків після кількох інцидентів, що сталися останнім часом. Вона сама у листопаді 2018 року пропустила відкриття саміту «великої двадцятки» (G20) в Буенос-Айресі через «збій електронних систем» в її лайнері. До столиці Аргентини німецька делегація змушена була добиратися рейсовим літаком із Мадрида. Цього року у січні проблеми з літаками виникали у Президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмайєра і міністра з питань економічної співпраці і розвитку Герда Мюллера.

Світлина: аеробус А350.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply