Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

«#FreeSavchenko» – на сесії ПАРЄ

Автор:

|

Квітень 26, 2018

|

Рубрика:

«#FreeSavchenko» – на сесії ПАРЄ

У білих футболках з такими написами прийшли у четвер, 26 квітня, до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) російські журналісти. Член української делегації народний депутат Борислав Береза назвав це ще одним проявом гібридної війни і намаганням хоч якось дискредитувати Україну. Адже медійники з Росії не лише ходять у цих футболках, а й розпитують делегатів, як ті ставляться до перебування Надії Савченко «в українській в’язниці».

Тим часом сестра заарештованої народної депутатки Віра Савченко цього дня теж перебувала у Страсбурзі. Напередодні вона так пояснила свою мету: «На самій сесії ПАРЄ я не буду, але планую зустріч безпосередньо з Генсеком Ягландом (Генеральним секретарем Ради Європи Турб’єрном Ягландом – ред.) і чеськими парламентарями, які активно підтримують мою сестру».

Наскільки вдалися ці наміри, наразі невідомо. Але Віра Савченко також зазначила, що летить до Франції замість своєї сестри, у якої були заплановані деякі зустрічі з європейськими дипломатами. При цьому пообіцяла піднімати питання про звільнення Надії та про необхідність тиску європейської спільноти у цій справі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply