Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Французька поліція заарештувала 28 учасників акцій “жовтих жилетів”

Автор:

|

Квітень 06, 2019

|

Рубрика:

Французька поліція заарештувала 28 учасників акцій “жовтих жилетів”

28 учасників акцій “жовтих жилетів” затримані поліцією у Парижі за спроби проводити демонстрації в заборонених зонах. Про це заявили в префектурі поліції Парижа, повідомляє BFM.

“О 15:30 поліція провела 28 арештів у Парижі у зв’язку з мобілізацією “жовтих жилетів”, – йдеться в повідомленні. Крім того, поліція провела перевірку 10 тис. 278 осіб. Семи людям, в тому числі і одному з лідерів “жовтих жилетів” Еріку Друе, було винесено попередження.

Станом на 17:00 за місцевим часом демонстранти просунулися з площі Республіки до станції метро “Еспланад-де-Ля-Дефанс” на північному заході Парижа. Як відомо, протести “жовтих жилетів” у Франції розпочалися 17 листопада минулого року через анонсоване підвищення акцизів на паливо і з того часу не припинялися, досягаючи піку у вихідні. Демонстранти блокували дороги, автозаправки, сховища пального і торговельні центри, при цьому часто виникали сутички між протестувальниками та правоохоронцями. 5 грудня під тиском протестувальників французький уряд відмовився від наміру підвищити акцизи на паливо. Однак, незважаючи на поступки з боку влади, «жовті жилети» вирішили продовжувати протести. У зв’язку із заворушеннями під час демонстрацій останніми тижнями французькі органи влади заборонили проведення акцій “жовтих жилетів”, зокрема на Єлисейських Полях у Парижі. Незважаючи на заборону, «жилети» продовжили виходити на демонстрації.

Як раніше повідомлялося, збитки завдані акціями «жовтих жилетів» складають приблизно 200 млн. євро.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply