Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Французька націоналістка назвала Крим російським

Автор:

|

Січень 03, 2017

|

Рубрика:

Французька націоналістка назвала Крим російським

0103___08-1

Лідер партії «Національний фронт» 48-річна Марін Ле Пен заявила, що має свою думку щодо українського Криму – відмінну від позиції, якої дотримуються США та держави Євросоюзу. У вівторок, 3 січня, вона дала інтерв’ю французькій телекомпанії BFMTV і Radio Monte Carlo. І зараз Інтернет ресурси цитують ось ці її слова: «Я абсолютно не вірю в незаконну анексію: був референдум, жителі Криму хотіли приєднатися до Росії. Я не бачу підстав ставити під сумнів цей референдум».

Ця, безперечно, скандальна заява викликала обурення не лише в Україні. Адже практично жодна з держав, що входить до Організації Об’єднаних Націй (Росію до уваги не беремо), не визнала підсумків референдуму, який порушив українську конституцію і основоположні принципи міжнародного права.

Такого кшталту заяви очільниця французьких ультра-правих робить не вперше. В листопаді 2016, даючи інтерв’ю для «ВВС», вона назвала стиль правління російського президента Володимира Путіна розумним протекціонізмом.

Після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США Марін Ле Пен наголосила, що цей факт підвищує її шанси стати президентом Франції. Перший тур виборів запланований на 23 квітня 2017 року. «Національний фронт» виступає проти імміграції та розглядає можливість виходу з Євросоюзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply