Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Франція: вибори під наглядом поліції

Автор:

|

Квітень 23, 2017

|

Рубрика:

Франція: вибори під наглядом поліції

Але це аж ніяк не є обмеженням демократії. Після низки терористичних актів, влада остерігається їх повторення сьогодні, 24 квітня, коли французи обирають свого наступного президента. Саме тому 50 тисяч поліцейських і сім тисяч військових патрулюють вулиці французьких міст, голосування відбувається в обстановці підвищених заходів безпеки.

За президентське крісло борються 11 кандидатів. Швидше за все, жодному з них не вдасться набрати більше 50% голосів, тому переможець буде визначений в ході другого туру, наміченого на 7 травня. У ньому візьмуть участь два кандидати, які за підсумками недільного голосування наберуть найбільшу кількість голосів. Виборчі дільниці в країні відкрилися о 8 ранку і закриються о 20:00 за місцевим часом, незабаром після чого будуть оприлюднені перші екзит-поли. Деякі французькі території за кордоном голосували вчора.

Кандидати на посаду президента Франції представляють повний політичний спектр – від крайніх лівих до крайніх правих. Фаворитами з приблизно рівними шансами є лідер ультраправого «Національного фронту» Марін Ле Пен, кандидат від правоцентристської партії «Республіканці», консерватор Франсуа Фійон, ліберал-центрист Еммануель Макрон і представник ультралівих 69-річний Жан-Люк Меланшон.

Нинішній президент Франсуа Олланд став першим в новітній історії главою держави, що вирішив не боротися за другий термін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply