Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Франція відзначає національне свято

Автор:

|

Липень 14, 2018

|

Рубрика:

Франція відзначає національне свято

У Парижі в суботу, 14 липня, відбувся традиційний військовий парад, присвячений 229-річчю взяття Бастилії. За дотриманням порядку в країні під час національного свята стежать 110 тисяч поліцейських. Парад прийняв президент Франції Еммануель Макрон, почесним гостем на святі є прем’єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лун.

Працівників поліції також залучать для гарантування безпеки громадян у неділю, 15 липня, під час трансляції фінального матчу чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Франції зіграє на московському стадіоні «Лужники» зі збірною Хорватії. У фан-зоні біля Ейфелевої вежі очікується 90 тисяч уболівальників.

Франція має намір збільшити витрати на оборону до двох відсотків валового внутрішнього продукту (ВВП). Відповідний документ Еммануель Макрон підписав напередодні національного свята. Раніше президент США Дональд Трамп на саміті НАТО, який відбувся у Брюсселі 11-12 липня, зажадав від партнерів збільшити їх фінансовий внесок у забезпечення обороноздатності Північноатлантичного альянсу.

Світлина Reuters: Президент Франції Еммануель Макрон  на військовому параді 14 липня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply