Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Німецький міністр закликає до стриманості

Автор:

|

Серпень 14, 2016

|

Рубрика:

Німецький міністр закликає до стриманості

Sht_foto

Інформаційні агенції України 14 серпня цитують слова з оприлюднені на сайті міністерства закордонних справ Німеччини заяви Франка-Вальтера Штайнмайєра: «Ми очікуємо, що сторони будуть утримуватися від будь-яких кроків, які могли б привести до подальшого загострення ситуації». Це, вочевидь, є реагуванням на недавній «кримський інцидент» та підвищення градусу напруженості на Донбасі. Безперечно, нинішній очільник німецького зовнішньополітичного відомства дипломат дуже досвідчений. А тому обережний у висловах. Хоча це не завадило у недавньому минулому засвідчити прагнення до більш м’якої санкційної політики щодо Росії. Так і тут текст можна трактувати як знак рівності між політичною риторикою обох сторін конфлікту. Між тим вона категорично різна. Офіційний Київ вказує на ознаки провокацій та фальшування, а Кремль вдається до безапеляційних звинувачень і неприхованих погроз.

У заяві пана міністра читаємо і таке: «Протягом кількох тижнів ми працювали над рамковою угодою щодо розведення двох конфліктуючих сторін. Домогтись цього досі не вдалося через непоступливість обох сторін. Незважаючи на інтенсивні зусилля, немає прогресу у ситуації з безпекою в східній частині України». Знову ж кожна непоступливість має свій вимір. Тим паче, що війна йде на території України, тому підходи просто не можуть бути ідентичними.

Врешті, Франк-Вальтер Штайнмайєр також наголосив, що буде обговорювати це з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим під час свого візиту до Єкатеринбурга в понеділок. Будемо чекати новин звідти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply