Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Франк-Вальтер Штайнмаєр пішов з посади

Автор:

|

Січень 27, 2017

|

Рубрика:

Франк-Вальтер Штайнмаєр пішов з посади

27 січня він склав повноваження міністра закордонних справ Німеччини. Ця відставка аж ніяк не пов’язана з якимись особистими проблемами авторитетного політика чи незадоволенням його дипломатичною діяльністю. Йдеться про суто кар’єрні міркування. Франк-Вальтер Штайнмаєр вирішив поборотися за крісло президента Федеративної Республіки Німеччини. Отож чинний президент Йоахім Гаук звільнив його з посади очільника зовнішньополітичного відомства і передав ці повноваження Зігмару Габріелю, який, своєю чергою, покинув посади віце-канцлера і міністра економіки. На церемонії у резиденції глави держави була присутня федеральний канцлер Анґела Меркель.

61-річний Франк-Вальтер Штайнмаєр двічі був міністром закордонних справ Німеччини. В Україні став добре відомим, коли в часи Революції Гідності активно сприяв подоланню тодішньої політичної кризи у нашій державі.

Президента у Німеччині обирають Федеральними зборами – конституційним органом, що скликається спеціально для такої мети. Глава держави у ФРН виконує представницькі функції і має право помилування ув’язнених. Тривалість каденції – п’ять років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply