Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Подарунок від Генерал-губернатора Канади

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Подарунок від Генерал-губернатора Канади

У четвер, 18 січня, Президент України Петро Порошенко зустрівся із генерал-губернатором Канади Жулі Пайєтт. Перемовини відбулася у Палаці Потоцьких у Львові.

На спільному брифінгу глава Української держави подякував канадській стороні за особливу підтримку України у час російської агресії. Він також наголосив, що після запровадження режиму вільної торгівлі між двома країнами, який набув чинності торік 1 серпня, двосторонній товарообіг зріс на 60%.

Був у цій зустрічі особливо зворушливий епізод – Жулі Пайєтт подарувала Петрові Порошенку фотографію України, яку вона зробила, перебуваючи у космосі. «Це не просто технічне супутникове фото. Воно зроблене з душею, і це фото буде завжди біля мене, в президентському офісі», – сказав Президент України.

Жулі Пайєтт, яка зараз займає посаду Генерал-губернатора Канади, колись була астронавткою. За свою космічну кар’єру вона брала участь у двох місіях до міжнародної космічної станції і працювала головним астронавтом Космічного агентства Канади.

У другій половині дня Жулі Пайєтт і Петро Порошенко відвідали Яворівський військовий полігон, де зустрілися із канадськими та українськими військовослужбовцями, які проводять спільні навчання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply