Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Формула зустрічі дипломатів: G7 + Україна

Автор:

|

Квітень 09, 2018

|

Рубрика:

Формула зустрічі дипломатів: G7 + Україна

У понеділок, 9 квітня, стало відомо, що Україну вперше запросили на зустріч очільників міністерств закордонних справ (МЗС) країн «Великої сімки». Цей факт вже підтвердив у коментарі для інтернет-видання «Європейська правда» посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Зустріч у форматі outreach session (так звана ознайомча сесія) відбудеться у Торонто 22 квітня. Головною темою стануть шляхи побудови більш мирного та безпечного світового майбутнього. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін отримав запрошення на цю зустріч від своєї колеги, канадського міністра Христі Фріланд.

«Прийшов час серйозних, стратегічних рішень щодо України, Росії і щодо того, як розвернути світ до миру і міжнародного порядку. Ми раді, що Україна зможе приєднатися до цієї важкої, але критично необхідної розмови, і розраховуємо зробити цінний внесок у майбутні спільні рішення», – сказав Андрій Шевченко.

Нагадаємо, що до «Великої сімки» входять США, Японія, Німеччина, Канада, Італія, Франція та Велика Британія. У 2018 році у клубі головує Канада.

Архівна світлина: Христя Фріланд і Павло Клімкін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply