Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Флешмоб на підтримку Олега Сенцова

Автор:

|

Серпень 04, 2018

|

Рубрика:

Флешмоб на підтримку Олега Сенцова

Акцію організували у суботу, 4 серпня, у Москві біля пам’ятника Олександру Грибоєдову на Чистопрудному бульварі. Кожен, хто мав бажання, міг покласти тут квіти. При цьому деякі залишали букети в пляшках, на яких було написано «Олег, живи».

Ініціатор флешмобу Олексій Медведєв розповів у своєму блозі, що захід був запланований у формі одноосібного пікету. Тому він попросив всіх інших учасників не розмовляти з ним, щоб не давати владі можливості розцінити це як порушення правил одноосібного пікету. Відтак акція обійшлася без затримань. Одночасно з цим у різних частинах бульвару проходили інші поодинокі пікети на підтримку Олега Сенцова.

Українського кінорежисера Олега Сенцова затриманий в анексованому Росією Криму в травні 2014 за надуманою підозрою у підготовці теракту. У серпні 2015 року він був засуджений російським судом до 20 років колонії суворого режиму. Своєї провини Олег Сенцов не визнав, вважаючи процес політично мотивованим. Навесні 2018 року він оголосив безстрокове голодування, вимагаючи від російської влади звільнення всіх українських політв’язнів. Голодування Олега Сенцова триває вже 83 дні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply