Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Фіналісту «Євробачення» терміново потрібен донор

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

Фіналісту «Євробачення» терміново потрібен донор

Таке життя… І ті, що дарують людям радість своїм мистецтвом та усміхаються в об’єктиви камер, можуть можуть перебувати у полоні тривог і смутку. Як з’ясувалося, дуже великі проблеми зі здоров’ям  має представник Португалії на «Євробаченні-2017» Сальвадор Собрал. Про це з посиланням на офіційні джерела, повідомила 11 травня Західна інформаційна корпорація (ЗІК).

Співакові доводиться мобілізовувати усі сили та енергію, щоб брати участь у репетиціях та виступати. Причина – хворе серце. До кінця року потрібно, щоб лікарі знайшли донора для трансплантації. Наче цих клопотів мало, хлопцеві ще й нещодавно видаляли дві грижі через що він спізнився на підготовчі етапи «Євробачення-2017». За прогнозами букмекерів, португальський виконавець посяде друге місце на конкурсі, поступившись першим італійцю Франческо Габбані.

Один з експертів зазначає: «У Португалії абсолютно статичний номер, але це ще більше привертає увагу до чарівної пісні Сальвадора, написаної його сестрою Луїзою». Португалія бере участь у Євробаченні ще з 1964 року, однак досі жодного разу не вигравала.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply