Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Фільм «Кіборги» ставить рекорди

Автор:

|

Січень 31, 2018

|

Рубрика:

Фільм «Кіборги» ставить рекорди

За неповних два місяці прокату патріотичну кінокартину вже побачили 304 646 глядачів, касовий збір становить 22 мільйони 252 тисячі 882 гривні (майже $ 800 тис.). Про це Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) повідомляє 31 січня у мережі Facebook.

Ось як прокоментував перші підсумки прокату режисер кінострічки Ахтем Сеітаблаєв:  «Особисто для мене цей фільм став прикладом об’єднання усіх людей. Кожна зустріч на прем’єрах, кожен лист, показ для військових в імпровізованих кінотеатрах – доказ того, що фільм був дуже потрібним Україні! І я вірю, що він став тією цеглинкою до побудови нової України, про яку так мріяли наші герої у фільмі».

«Кіборги» вже зібрали рекордну суму в прокаті і частину коштів, а це 1 мільйон 523 тисячі 230 гривень ($ 54,4 тис), буде передано сім’ям загиблих у боях за Донецький аенропорт.

Нагадаємо, що фільм вийшов у прокат 7-го грудня 2017-го року. Знімальна команда разом з фондом «Повернись живим» започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 гривень з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім’ям загиблих кіборгів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply