Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Фігури, що застигли в очікуванні…

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Фігури, що застигли в очікуванні…

У четвер, 30 серпня, відзначається Міжнародний день зниклих безвісти. З цієї нагоди на Південному залізничному вокзалі міста Києва встановлено вражаючу скульптурну групу. Це фігури, що символізують родичів людей, які зникли безвісти під час збройного конфлікту на сході України. Десять чоловіків, жінок та дітей, які чекають на вокзалі своїх близьких.

Інсталяції дали назву «Застиглі в очікуванні». Її встановлено з ініціативи Міжнародного комітету Червоного Хреста. За даними цієї авторитетної організації від початку збройного конфлікту на Донбасі зникло щонайменше півтори тисячі людей.

Цього дня перший заступник голови Верховної Ради, представниця України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко написала на своїй facebook-сторінці: «В рамках Мінської групи ми розшукуємо близько 300 осіб – цивільних і військових, але звичайно, реальна цифра набагато більша, адже ми не знаємо точної інформації про зниклих за лінією зіткнення й неможливо зрозуміти повні масштаби трагедії до закінчення війни». З цього посту дізнаємося також, що українська сторона у Мінську наполягає на створенні механізму пошуку зниклих за участі Міжнародного комітету Червоного Хреста і Росії, але російські представники такі пропозиції блокують.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply