Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Фейк, що незабаром може справдитися

Автор:

|

Лютий 06, 2018

|

Рубрика:

Фейк, що незабаром може справдитися

6 лютого ми отримали класичний приклад, як неправдива інформація може набути значного поширення і як згодом її дружно починають спростовувати. Впродовж кількох днів інтернет-портали передруковували один в одного інформацію про те, що депутат Сенату Чехії Ярослав Доубрава їздив до окупованого Криму.

А почалося усе минулої п’ятниці, коли у мережі Facebook антиєвропейський і проросійський активіст Жарко Йованович  оприлюднив світлину сенатора в оточенні російських військових і підписав: «Візит до Криму (смайлик)». А тепер з’ясувалося, що це фото зроблене у російському місті Волгограді, де група чеських представників, а поміж них і Ярослав Доубрава, брали участь у святкуванні річниці Сталінградської битви 1942-43 років.

Втім, не виключено, що незабаром з’явиться і правдива інформація про візит названого політика на анексований півострів. Російське видання «Коммерсант» повідомило, що Ярослав Доубрава збирається їхати до Криму так званим «спостерігачем на вибори президента Росії».

У Сенаті парламенту Чехії з цього нагадали, що такі поїздки окремі чеські політики можуть здійснювати тільки за власною «приватною ініціативою». А Міністерство закордонних справ України раніше оприлюднило звернення, в якому застерегло іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок на окупований півострів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply