Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

Фальшива аполітичність гурту «Scooter»

Автор:

|

Серпень 06, 2017

|

Рубрика:

Фальшива аполітичність гурту «Scooter»

Скандал з виступом німецької техно-групи в анексованому Росією Криму набуває міжнародного розголосу. 6 серпня до цієї теми звернувся сайт ВВС, який відзначає серйозність намірів української прокуратури.  Зокрема, нею будуть скеровані запити у компетентні органи Німеччини з проханням посприяти у здійсненні допиту учасників гурту. Як ми вже повідомляли, з цього приводу відкрито кримінальну справу за статтею «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Група «Scooter» відіграла концерт в Севастополі на фестивалі ZBFest, що тривав 4 і 5 серпня. До виступу соліст колективу Ейч Пі Бакстер стверджував, що він й його команда знаходиться поза політикою. «Дуже аполітично», – не приховував сарказму посол України в Німеччині Андрій Мельник, коментуючи подію у соцмережі Twitter. При цьому дипломат зазначив, що пана Бакстера зустріли в аеропорту знімальні групи трьох російських федеральних телеканалів. А по завершенні концерту лідер німецького гурту подякував кримських фанатам за підтримку.

Виступ групи «Scooter» широко висвітлювався російською пресою. Це підтверджують і вміщені нами світлини. Їх зробили фотокореспонденти агенції ТАСС та РИА «Новости».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply