Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Факт отруєння «Новичком» був і в Болгарії

Автор:

|

Лютий 08, 2019

|

Рубрика:

Факт отруєння «Новичком» був і в Болгарії

Як розповідає у п’ятницю, 8 лютого, «Радіо Свобода», третій передбачуваний учасник минулорічного замаху в британському Солсбері, якого називають Сергієм Федотовим, пов’язаний також з іншим отруєнням речовиною «Новичок», що сталося навесні 2015 року. Йдеться про болгарського підприємця Емельяна Гебрева.

Видання «The Insider» і група «Bellingcat» провели з цього приводу спільне розслідування і з’ясували, що Сергій Федотов прилетів у болгарське місто Бургас з Москви 24 квітня 2015 року. На 30 квітня у нього був зворотний квиток. Проте 28 квітня він вилетів до Стамбулу і там терміново купив квиток до Москви. І у цей день раніше в Софії був госпіталізований Емельян Гебрев. Згодом він розповів, що тривалий час перебував у комі. Потім стан покращився. Однак в травні йому знову стало погано, і він потрапив до шпиталю. Розслідувачі з’ясували, що приблизно в цей сам час у Болгарію на кілька днів знову повернувся Сергій Федотов. Експертиза встановила, що при замаху використовувалася речовина класу «Новичок».

Емельян Гебрев (на світлині) пов’язав замах з поставками зброї Україні, які він здійснював, а також ймовірним інтересом Росії до його бізнесу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply