Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

«Facebook» заблокував російський відеопроект

Автор:

|

Лютий 19, 2019

|

Рубрика:

«Facebook» заблокував російський відеопроект

Прес-служба найбільшої у світі соцмережі у вівторок, 19 лютого, дала коментар на поданий з цього приводу запит. Отож, сторінка англомовного відеопроекту «Russia Today» (RT) «In the Now» була заблокована, оскільки її власники не розкрили дані про свою материнську компанію.

«Люди не повинні перебувати в омані щодо того, хто стоїть за сторінками «Facebook». Зараз ми поетапно запускаємо оновлення для сторінок з великою аудиторією. Оновлення дозволить відображати інформацію про ті ключові країни, з яких управляються ці сторінки. Оскільки ця функція ще не доступна для всіх, ми звернемося до адміністраторів цих сторінок з проханням розкрити цю додаткову інформацію і приналежність до своєї материнської компанії, щоб вони могли повернутися на платформу», – сказано в офіційному коментарі.

У репортажі телекомпанії CNN повідомлялося, що «In the Now», як і сама RT, фінансується російською державою. А головний редактор RT Маргарита Симоньян заявила, що не можна вважати проблемою той факт, що «In the Now» відкрито не повідомив користувачам про своє російське фінансування.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply