Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

«Facebook» і вибори Президента України

Автор:

|

Січень 31, 2019

|

Рубрика:

«Facebook» і вибори Президента України

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у четвер, 31 січня, розповідає про свій запит, надісланий з цього приводу керівництву найбільшої у світі соціальної мережі. У корпорації «Facebook» відповіли, що обмежуватимуть політичну рекламу з-за кордону в передвиборчий період в Україні.

Як повідомлено, розміщувати політичну рекламу зможуть лише ті, хто перебуває на території держави. «Щоб визначити, яка реклама надходить з-за меж країни, ми використовуємо інформацію про обліковий запис людини, сторінку та рахунок реклами», –  сказано в офіційному повідомленні. Окрім того, звичайні користувачі можуть відтепер самі бачити походження реклами у розділі «Інформація про рекламу», незалежно від того, чи це політична реклама чи цільова щодо конкретної особи. Також буде вжито заходів з метою не допускати іноземну передвиборну рекламу в Україні напередодні голосування.

А ще у «Facebook» наголосили, що будуть і надалі перешкоджати узгодженій неавтентичній поведінці – мережі облікових записів або сторінок, тобто так званих ботів, які вводять в оману інших людей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply