Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

«Facebook» боротиметься з втручанням у вибори

Автор:

|

Січень 28, 2019

|

Рубрика:

«Facebook» боротиметься з втручанням у вибори

Для цього корпорація запроваджує низку нових правил – оголосив у понеділок, 28 січня, офіційний представник найбільшої у світі соціальної мережі Ніколас Клегг. Перш за все йдеться про розміщення реклами окремих кандидатів та політичних партій, а також публікацій на теми, які викликають гострий суспільний інтерес.

Починаючи з кінця березня для розміщення політичної реклами у мережі «Facebook» буде необхідна авторизація. А ще можна буде визначити, ким оплачено конкретне повідомлення. Як сама політична реклама, так і відомості про те, хто за неї заплатив, будуть зберігатися у відкритому доступі сім років.

Після президентських виборів у США 2016 року інтернет-гігант перебуває під тиском: американські спецслужби припускають, що Росія вела скоординовану кампанію втручання у вибори, в тому числі через соціальні мережі. Більшість оголошень були спрямовані на посилення політичних розбіжностей у суспільстві і стосувалися гострих політичних тем.

З огляду на близькі у часі президентські вибори в Україні представники Міністерства інформаційної політики держави і корпорації «Facebook» вже обговорити заходи захисту від можливого втручання Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply