Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

Євросоюз робить правила депортації біженців більш жорсткими

Автор:

|

Червень 08, 2019

|

Рубрика:

Євросоюз робить правила депортації біженців більш жорсткими

Міністри внутрішніх справ країн ЄС домовилися про посилення правил депортації шукачів притулку, яким відмовили у візі.
Надалі мінімальний термін утримання в депортаційної в’язниці становитиме три місяці, вирішили міністри в ході зустрічі в Люксембурзі, передає DW.

Цей захід покликаний запобігти спробі шукачів притулку, яким уже відмовили, сховатися або переїхати в іншу країну ЄС. Передбачається також можливість видворення таких мігрантів у “будь-яку безпечну третю країну”. Ці плани має затвердити Європарламент.

На даний час спроби депортувати шукачів притулку, яким відмовили, часто закінчуються невдачею через відсутність у біженців документів країни походження, неможливість встановити громадянство мігрантів або незгоду країни походження на їхню реадмісію.
За рішенням глав МВС країн ЄС, підставою для поміщення біженця в депортаційну в’язницю може стати загроза втечі або спроби мігранта запобігти його видворенню. Ще однією підставою є “загроза для громадського порядку, громадської або національної безпеки”.

Максимальний термін утримання в депортаційної в’язниці становитиме 6 місяців, у виняткових випадках може бути продовжений до року. Неповнолітні або сім’ї з неповнолітніми дітьми будуть поміщатися в депортаційні в’язниці лише у випадку крайньої потреби.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply