Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Євросоюз продовжив антиросійські санкції

Автор:

|

Червень 29, 2018

|

Рубрика:

Євросоюз продовжив антиросійські санкції

Повідомлення про це з’явилося у п’ятницю, 29 червня, у мікроблозі Європейської Ради в мережі Twitter. Як наголошено, Європейська Рада не бачить прогресу в реалізації Мінських угод.

Економічні санкції Європейського Союзу (ЄС) проти Росії вперше ввели у 2014 році через анексію Криму та дестабілізацію ситуації в Україні. Наступного року вони були прив’язані до виконання Мінських угод. З літа 2016 року режим санкцій кілька разів продовжувався, в останній раз – торік у грудні до 31 липня 2018 року. А зараз глави держав і урядів країн ЄС на засіданні в Брюсселі прийняли рішення продовжити їх ще на пів року.

Штрафні заходи, зокрема, обмежують доступ до ринку капіталу ЄС для низки російських банків і державних компаній, а також постачання до Російської Федерації продукції, використовуваної для видобутку нафти і пошуку нафтових родовищ. Санкції також забороняють експорт і імпорт зброї та інших товарів військового призначення. Крім того, 150 фізичним особам, причетним до порушення територіального суверенітету України, заборонений в’їзд до країн ЄС, а їхні європейські активи заморожені. Це ж стосується й активів 38 російських юридичних осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply