Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Євросоюз не має втоми від України

Автор:

|

Березень 12, 2018

|

Рубрика:

Євросоюз не має втоми від України

У понеділок, 12 березня, відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з Віце-Президентом Європейської Комісії – Високим Представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Моґеріні, яка перебуває з візитом в Україні.

На перемовинах, зокрема, йшлося про питання безпекової ситуації на Донбасі та розгортання миротворчої місії ООН в окупованих районах Донецької і Луганської областей. Також скоординовано позиції щодо невизнання незаконних виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Криму та Севастополя, обговорено шляхи подальшого вдосконалення санкційної політики проти Росії. Співрозмовники не обійшли увагою й реформи в Україні та стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками зустрічі Федеріка Моґеріні наголосила, що не існує втоми в Європейському Союзі від України, від питання Донбасу. І додала: «Ми також не втомилися від роботи щодо імплементації Мінських угод. Очевидно, є певна фрустрація через відсутність прогресу, але ми налаштовані робити ще більше».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply