Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Євросоюз може втратити Туреччину

Автор:

|

Серпень 10, 2016

|

Рубрика:

Євросоюз може втратити Туреччину

TUROK-1

Про це заявив у середу, 10 серпня, міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу. Зокрема, як повідомляють інформагенції України з посиланням на Reuters, очільник турецького зовнішньополітичного відомства наголосив, що Євросоюз робить серйозні помилки у своїй реакції на невдалу спробу військового заколоту в Туреччині.

Однозначно, що така думка напряму пов’язана з поновленням стосунків турецького державного керівництва з російським. І хоча Мевлют Чавушоглу сказав, що зближення Туреччини з Росією не слід розглядати як сигнал для Заходу, це однак буде саме таким сигналом. Адже президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган дорікав західним лідерам, ставлячи їм у вину підтримку тероризму та організаторів невдалого заколоту. На цьому тлі Росія має однозначно кращий вигляд. Тим паче, що після спроби путчу російський президент Володимир Путін одним з перших зателефонував своєму турецькому колезі зі словами підтримки.

Турецьке інформаційне агентство «Анадолу» 10 серпня процитувало такі слова міністра Мевлюта Чавушоглу: «Якщо ти (Захід – ред.) не співпрацюєш з нами, Туреччині доводиться шукати інших союзників». Отож, зміна політичного курсу офіційної Анкари вже не викликає сумнівів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply