Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Європейські перспективи України

Автор:

|

Грудень 19, 2016

|

Рубрика:

Європейські перспективи України

1219___05-1

19 грудня у Брюсселі відбулося третє засідання Ради асоціації Україна – Європейський Союз (ЄС). Головувала на ньому Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і безпекової політики Федеріка Могеріні. Делегацію України очолював Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів. Стосовно європейських перспектив нашої держави, він наголосив: «Ми вийшли на фінішну пряму у питанні набуття чинності Угодою про асоціацію у повному обсязі, адже декілька днів тому були досягнуті домовленості для завершення процесу ратифікації Угоди Парламентом Нідерландів».

Обговорено низку важливих питань. Зокрема, Україна розраховує на незмінність підходів до санкційної політики ЄС аж до повного виконання Мінських домовленостей. Залишається вкрай важливим і невідкладне запровадження безвізового режиму з ЄС для громадян України. Відзначено, що обсяги торгівлі між Україною та ЄС від жовтня 2015 року до вересня 2016 року зросли на 7,5% у порівнянні з попереднім відповідним періодом.

Того ж дня відбулася церемонія підписання Урядом України та Європейською Комісією угод про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва на 2014-2020 роки: «Україна – Румунія», «Україна – Угорщина – Словаччина – Румунія», «Україна – Польща – Білорусь», «Басейн Чорного моря» в рамках Європейського інструменту сусідства. Підписано також низку інших угод.

На світлині: Степан Кубів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply