Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Європейське ставлення до Віктора Януковича

Автор:

|

Жовтень 30, 2018

|

Рубрика:

Європейське ставлення до Віктора Януковича

Оболонський районний суд Києва у вівторок, 30  жовтня, закінчив дебати у справі про державну зраду президента-втікача. Ухвалено також, що обвинувачений Віктор Янукович зможе виступити з останнім словом 19 листопада.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко, окрім того, зазначив, що за українським законодавством суд вже на цьому етапі може піти до нарадчої кімнати «для ухвалення остаточного рішення». Але, враховуючи європейську конвенцію з прав людини, Віктору Януковичу нададуть можливість звернутися до суду. Суддя додав, що екс-президента вже двічі запрошували виступити з останнім словом (12 та 23 жовтня) але він ці варіанти проігнорував. Натомість попросив забезпечити його участь у судових дебатах шляхом відеоконференції і з адвокатом. А для реєстрації захисника як іноземного адвоката в Росії потрібен один місяць

Нагадаємо, що сторона обвинуваченого всіляко затягувала процес. Наприклад, промова одного з адвокатів Віктора Януковича у дебатах потребувала кількох засідань і загалом тривала понад 30 годин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply