Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Європейська сорочка до тіла ближче

Автор:

|

Липень 04, 2017

|

Рубрика:

Європейська сорочка до тіла ближче

Вочевидь, від впливу Росії почав відходити ще один її традиційний союзник – Сербія. Ця балканська держава, що входила до колишньої Югославії, коректує свої зовнішньополітичні пріоритети. Так твердить у вівторок, 4 липня, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на Bloomberg і цитує слова прем’єр-міністра Ани Брнабіч. А з них можна зробити однозначний висновок, що вибір Сербії  між Російською Федерацією і Євросоюзом (ЄС) буде не на користь Кремля.

«Ми таки маємо емоційні зв’язки з Росією через традиції, культуру та релігію. У Сербії багато людей, які цілком сприймають Росію як нашого великого брата, нашого захисника», – сказала очільниця сербського уряду. Вона додала, що не можна не рахуватися з такими настроями. І все ж наголосила: «Але наш стратегічний шлях – це ЄС». А згодом повторила цю ж тезу в іншій інтерпретації: «Євросоюз – саме туди ми збираємося, і це зрозуміло».

Ана Брнабіч затверджена прем’єр-міністром зовсім недавно. Новий уряд на чолі з нею Національні збори Сербії  підтримали 29 червня. Таким чином Ана Брнабіч стала першою жінкою на чолі уряду країни, а також першим у її історії прем’єром із нетрадиційною орієнтацією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply