Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Європейська рада закликає Кремль до відповідальності

Автор:

|

Червень 29, 2018

|

Рубрика:

Європейська рада закликає Кремль до відповідальності

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у п’ятницю, 29 червня, повідомляє, що керівники держав і урядів 28 країн Євросоюзу зажадали від Росії більш активних зусиль у справі розслідування катастрофи малайзійського «Боїнга», що сталася влітку 2014 року над Донбасом. Зокрема, у підсумковій заяві учасників саміту сказано: «Європейська рада підтверджує свою повну підтримку резолюції 2166 Ради Безпеки ООН щодо літака, що здійснював рейс MH17. Єврорада закликає РФ взяти на себе відповідальність і повністю підтримувати зусилля, що докладаються для встановлення істини, справедливості і винного».

Нагадаємо, що згадана резолюція Радбезу, поміж іншого, обіцяє підтримку Україні в міжнародному розслідуванні цієї катастрофи і висловлює серйозну заклопотаність у зв’язку з тим, що «озброєні групи» в регіоні перешкоджають «необмеженому доступу відповідних слідчих органів» до місця події.

Окрім того, 6 червня уряд Нідерландів заявив, що не бачить відповідальності Києва за катастрофу малайзійського «Боїнга». А перед тим у травні, Нідерланди і Австралія поклали відповідальність за цю трагедію на Росію. Вже встановлено, що пасажирський літак рейсу MH17, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий ракетою з російської зенітної установки «Бук». Загинули усі 298 осіб, що перебували на борту. Однак у Кремлі заперечують причетність до авіакатастрофи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply