Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Європа не повинна стати ареною гонки озброєнь

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

Європа не повинна стати ареною гонки озброєнь

В інтерв’ю агенції DPA, оприлюдненому в середу, 26 грудня, міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас однозначно висловився проти розміщення у Європі ракет середньої дальності з ядерними боєголовками. Він попередив, що Німеччина буде противитися подібним планам в разі розриву Договору між Росією і США про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД).

«Європа не повинна перетворитися на арену дебатів про нарощування озброєнь», – наголосив очільник німецького зовнішньополітичного відомства. Він додав, що нинішня  «логіка нарощування озброєнь йде корінням в холодну війну», а політика 1980-х років не допоможе відповісти на запитання сьогоднішнього дня.

США звинувачують Росію в порушенні Договору про РСМД, дорікаючи виробництвом нових ракет, і погрожують виходом з цього договору. У листопаді вони дали Москві три місяці на виправлення ситуації. Цей термін закінчується на початку лютого. Росія, однак, не демонструє готовності йти на поступки і, зі свого боку, звинувачує НАТО в порушенні Договору про РСМД шляхом розміщення елементів системи протиракетної оборони в Румунії.

Світлина DPA: міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply