Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Єврокомісія не схильна допомагати Туреччині

Автор:

|

Вересень 26, 2018

|

Рубрика:

Єврокомісія не схильна допомагати Туреччині

Як заявив єврокомісар з питань розширення і політики добросусідства Йоганнес Ган в інтерв’ю газеті «Die Welt», оприлюдненому в середу, 26 вересня, Євросоюз не бачить необхідності в економічній підтримці Туреччини. За словами чиновника, нинішні економічні проблеми в цій державі мають внутрішньополітичні причини. З цього приводу він наголосив: «Надання ЄС або окремими його країнами пакетів допомоги або кредитів Анкарі не зможе врегулювати ситуацію».

Йоганнес Ган зазначив, що Євросоюз дуже зацікавлений у стабільності та процвітанні Туреччини і західні компанії знову посилять інвестування в цю країну при поверненні довіри до її політики та економіки.

Вже впродовж тривалого часу в Туреччині спостерігається високий рівень інфляції і різке падіння курсу національної валюти. Напружена економічна ситуація в країні стане однією з тем триденного візиту турецького Президента Реджепа Таїпа Ердогана до Німеччини, запланованого на 27-29 вересня. Він зустрінеться з Президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром, Федеральним канцлером Анґелою Меркель і провідними представниками німецького бізнесу, а також буде присутній на церемонії відкриття нової мечеті у місті Кельні.

Світлина: єврокомісар Йоганнес Ган.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply