Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

«Євробаченням» вже зайнявся уряд України

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

«Євробаченням» вже зайнявся уряд України

На засіданні Кабінету міністрів у середу, 27 лютого, ухвалили рішення про необхідність удосконалити правила відбору на цей престижний міжнародний пісенний форум. Відповідне доручення дано Державному комітету телебачення і радіомовлення України та Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Як наголошено, правила належить змінити «з урахуванням обставин, які викликали широкий суспільний резонанс під час відбору представника України для участі у Євробаченні у 2019 році». Також Кабмін звернеться до Верховної Ради з проханням невідкладно ухвалити закон про особливості провадження гастрольно-концертної діяльності українськими виконавцями на території Росії та на тимчасово окупованих територіях України.

Нагадаємо передумови такого рішення. 23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору «Євробачення-2019», де перемогла виконавиця Maruv. Це викликало неоднозначну реакцію у суспільстві. Чимало людей висловлювали обурення тим, що Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі представлятиме співачка, у якої найближчим часом заплановані сольні концерти в Москві та Санкт-Петербурзі. Окрім того, багатьох не влаштовує її невиразна громадянська позиція щодо російської агресії в Україні. Пізніше стало відомо, що Maruv не поїде на конкурс від України.

Врешті у середу ввечері було офіційно оголошено, що наша держава не буде там представлена на «Євробаченні-2019» взагалі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply