Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

«Євробачення-2019» відбудеться в Ізраїлі

Автор:

|

Травень 13, 2018

|

Рубрика:

«Євробачення-2019» відбудеться в Ізраїлі

І все тому, що представниця саме цієї країни Нетта Барзілай у ніч на неділю, 13 травня, у Лісабоні отримала приз переможниці нинішнього музичного конкурсу. Таким чином підтвердилися прогнози букмекерів, адже пісня «Toy», яку виконала 25-річна Нетта, вважалася фаворитом.

Втім, коли спершу були оголошені результати голосування журі країн-учасниць, Ізраїль став лише третім після Швеції та Австрії. Розташування місць змінили оголошені пізніше підсумки голосування глядачів, які вивели на першу позицію Нетту Барзілай. На другій опинилася представниця Кіпру Елені Форейре з піснею «Fuego», третім виявися учасник з Австрії Цезар Семптон з піснею «Nobody But You».

Представник від України MELOVIN отримав 11 балів від журі і 119 балів від глядачів конкурсу і у підсумку зайняв 17-е місце з 26 можливих.

Під час фіналу стався прикрий інцидент. На сцену вибіг якийсь чоловік і вихопив мікрофон у співачки з Великої Британії. За попередніми даними, він має громадянство однієї з європейських країн. Перед тим, як його вивели, встиг сказати лише: «Нацисти британських ЗМІ, ми вимагаємо свободи».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply